Manchester United to nie tylko zespół!

Sporting Intelligence: “Manchester United” ma najwyższe zarobki wśród klubów i jedne z największych w świecie sportu.

Interesująca analiza statystyk brytyjskiej „firmy”.

 

BBC

Brytyjska firma Sporting Intelligence przeprowadziła badanie dotyczące wynagrodzeń wszystkich klubów sportowych na świecie. Według danych, najwyższa średnia pensja w światowym futbolu jest w “Manchester United“. W ślad za nim idą “Barcelona”, “Manchester City”, “Real” i “Chelsea”. Przy tym, “Manchester United” i “Barcelona” weszły do 5 topowych klubów z najwyższych wynagrodzeń w świecie sportu, zajęły odpowiednio czwarte i piąte miejsca.

 

Należy zauważyć, że w top 20 klubów piłki nożnej z największym budżetem 11 stanowi grupa reprezentująca Premier League. Właśnie w Premier League płacą najwyższe pensje wśród piłkarskich lig. W pierwszej dziewiątce nie ma ligi rosyjskiej, za to jest liga japońska J-League, liga chińska Super League, amerykańska Major League Soccer i szkocka Scottish Premiership. Zakłady bukmacherskie zawsze na bieżąco przedstawią Ci wszystkie niezbędne zestawienia dla trafnych decyzji.

 

 

“Manchester United” jest gotów solidnie zapłacić za szwedzkiego obrońcę “Benfici”.

“Czerwone Diabły” mają na celowniku Lindelofa.

 

SL Benfica

Angielski “Manchester United” chce zwabić w swoje szeregi obrońce lizbońskiej “Benfici” i reprezentacji narodowej Szwecji w osobie Viktora Lindelofa. Melhores Casas de Apostas Online O tym poinformowała autorytatywna portugalska telewizja A Bola. Według tego źródła, “United” jest gotów zapłacić za Victora 30 milionów euro. Jose Mourinho spodziewa się podpisać kontrakt z młodym obrońcą już nadchodzącej zimy.

 

Umowa Lindelofa z “orłami” będzie obowiązywać do 2020 roku. Odstępne za Victora wynosi te same 30 mln. Interesujące jest to, że cztery lata temu “Benfica” za Victora zapłaciła szwedzkiej “Westeros” sumę 60 tysięcy euro.

 

 

Lingard: „Obecny skład “MU” jest w stanie zdobyć mistrzostwo Anglii”.

Jesse docenia poziomu kolegów z drużyny.

 

MUFC

Pomocnik angielskiego “Manchester United” Jesse Lingard marzy o triumfie w Premier League. Według pomocnika, obecny wariant personalny “United” jest w stanie realizować najtrudniejsze zadania i wygrać każde trofeum. Należy zauważyć, że w tym momencie drużyna Jose Mourinho zajmuje tylko szóste miejsce w klasyfikacji Premier League.

 

“Obecny skład „MU” jest w stanie zdobyć mistrzostwo Anglii. Klub przeprowadził bardzo cenne transfery. W dalszym ciągu kontynuujemy asymilacje z drużyną nowych nabytków, nawiązujemy z nimi kontakt i mogę powiedzieć, że ten proces jest bardzo wydajny. Pogba? On pomoże nam stać się bardziej stabilnymi, Paul wniesie równowagę. On pokieruje grą w środku pola. Paul zdobył wiele trofeów w “Bianconeri” a w “Manchester United”, wygra jeszcze więcej” – cytuje anglika Goal.